Відкрийте для себе чарівну колекцію ароматів для жінок і чоловіків від AMWAY ™ і знайдіть той аромат, який підходить саме вам!  
АРОМАТИ ДЛЯ ЖІНОК

Романтичні, елегантні чи свіжі – AMWAY пропонує на вибір аромати для жінок, включаючи парфумовану воду і спрей для тіла, які відповідають вашій індивідуальності, настрою та стилю. Серія ароматів для жінок ANTICPATE™, ANCESTRY™ і WISTFUL™ пропонує чарівну колекцію ароматів – від жіночних до цитрусових, від солодких до пристрасних, чуттєвих або таємничих.   

 

 

 

 

Швидкий перегляд

ДУША РОМАНТИЧНОЇ ЖІНОЧНОСТІ.

 
Ніжний і чуттєвий настрій цикламену і лічі пестить чуття, огортаючи своєю м’якістю. Він спокушає сумішшю конвалії у поєднанні з іланг-ілангом, які запрошують вас у саме серце цього аромату, де він підкорює вас амброю і пудровим мускусом. У цьому ароматі криється душа жіночності, м’яка квіткова романтика, яка полонить почуття.

 

 

ПРИСТРАСНА ЧУТТЄВІСТЬ У ФЛАКОНІ.

 
Підкресліть пристрасну сторону своєї натури цим насиченим східним букетом, в якому аромат запашної смородини і свіжість білої фрезії пробуджують інтригуючі нотки бажання. Ледь вловимий натяк екзотичного арабського жасмину й орхідеї зваблюють і розпалюють чуття, тоді як дотики сандалового дерева і пачулі гіпнотизують і торкаються струнок приспаної у душі пристрасті. Ви поринаєте в густу атмосферу палкої чуттєвості.

 

 

Швидкий перегляд

СВІДЧЕННЯ КЛАСИЧНОЇ ВИШУКАНОСТІ.

 
Смородина, лимон і бергамот гармонійно поєднуються, промовляючи до ваших чуттів нотками єгипетського жасмину і конвалії, аби надихнути вас чуттєвістю, над якою час не владний. Нарешті, у самому серці цього аромату краплинка білого мускусу й амбри створюють ауру справжньої витонченості, – перед її примхливою красою просто неможливо встояти. Вишукане свідчення стилю, непідвладного часу.

 

 

Швидкий перегляд

ЗАГАДКОВИЙ ВИШУКАНИЙ НАТЯК.

 
Букет свіжих квітів в обіймах легкого морського бризу – наче ніжний подих вітру на вулицях Сіте, пробуджує ваші чуття в самому серці Парижа. Аромат персика переплітається з нотками нічного жасмину, ніжна витонченість туберози – із насиченим білим мускусом, наповнюючи душу хвилюванням загадкової вишуканості, коли ви перетинаєте Сену по мосту Пон-Неф. Зачаровані чуттєвістю і неймовірною легкістю буття, ви огорнені серпанком витонченої елегантності. Високо концентрований: чуттєвість, що залишиться з вами надовго.

Швидкий перегляд

ІСКРИСТА ОСВІЖАЮЧА РАДІСТЬ БУТТЯ.

 
Барвиста суміш лимону і нектарину пробуджує чуття іскрами первозданної свіжості; їх доповнює букет фрезії і троянд, увиразнений пудровими слідами мускусу, який вабить поринути у світ безмежної насолоди. Насолодіться цим витонченим стильним спреєм для тіла з вітаміном E та олією, який пом’якшує та захищає вашу шкіру, огортаючи її променистим сяйвом. Смакуйте освіжаюче відчуття повноти буття та виблискуйте з WISTFUL AROMA.

 


 

АРОМАТИ ДЛЯ ЧОЛОВІКІВ

Виберіть свій стиль на сьогодні – класичний, спортивний або елегантний! Аромати OPPORTUNE™ для чоловіків містять різні складники та ноти, щоб ви могли вибрати аромат, який дійсно відповідає вашим смакам.

 

 

 

Швидкий перегляд

ВИТОНЧЕНІСТЬ І БАГАТОЛИКІСТЬ: ВАШЕ ЖИТТЯ!

 

Жар сичуаньського перцю і терпкість мандарину, пом’якшені нашими парфумерами ароматом жасмину та JUNGLE ESSENCE™*, аби гідно відтінити зухвалий дух кедру та білої деревини, що сповнюють цей парфум витонченою прохолодою і спантеличують своєю суперечністю чуття. Дуальність вогню і холоду – шляхетне самовладання, у поєднанні з освіченістю і витонченістю манер – цей фужерний аромат настільки мужній, настільки багатоликий, настільки аристократичний!
* Торгова марка V. MANE FILS, Société anonyme.

Швидкий перегляд

ГАСЛО ВАШОГО ЖИТТЯ: ЕНЕРГІЯ І ДІЯ!

 
Вибух свіжих цитрусових нот заворожує чуття і змішується з бадьорими нотками пряного чорного перцю і глоду, наче пропонуючи заряд непереможної енергії. Поринувши вглиб цього аромату, ви відчуєте як розмарин вабить вас за собою аж до основи з амбри і кедру, що й надають цьому парфуму сучасного маскулінного характеру. Поєднання енергії та свіжості залишає відчуття піднесеності і розслабленої впевненості у собі.
ЯК КОРИСТУВАТИСЬ ПАРФУМАМИ

Парфуми слід наносити двічі-тричі на день. Якщо ви нанесете їх лише один раз, не очікуйте, що вони триматимуться на вас протягом усього дня. Фіксатори використовуються в парфумах для стабілізації аромату, а також дозволяють утримувати запах парфумів на шкірі якомога довше.

Наносіть парфуми на ті місця, де прослуховується пульс – на внутрішню сторону зап’ястків і ліктів, під колінами, на шию, а також під мочками вух (але не за вухами).

Якщо ви занадто чутливі до парфумів, обприскайте ними носовичок і покладіть його у кишеню або в сумочку.

Не втирайте парфуми в шкіру, оскільки це змінить їх аромат. Розприскайте парфуми на шкіру та дайте висохнути у природний спосіб, не торкаючись цього місця.

Користуйтеся різними парфумами для різних подій відповідно до настрою. Використовуйте різні аромати вранці і ввечері.

Аби влітку надати своєму образу прохолодної освіжаючої нотки, зберігайте парфуми у холодильнику. В інший час завжди зберігайте парфуми у сухому прохолодному місці.

 


 

МАТЕРІАЛИ НА ПІДТРИМКУ ПРОДАЖІВ

 

Презентація Ароматів AMWAY

 

 

 
.