• Досягти оптимальної форми?
    Перевірте зараз
 
image/jpeg;;;logo.jpg
Перелік дієт, які існують у світі на сьогодні, є нескінченним, і люди здебільшого розчаровані їхніми результатами або неспроможністю узгодити їх зі своїм стилем життя. Переважна більшість дієт працюють за принципом «одне рішення підійде для всіх», який ігнорує той факт, що кожна людина – унікальна.
 
Фахівці Інституту здоров’я Nutrilite (ІЗН) почали ретельно вивчати взаємозв’язок між ДНК і тим, як організм реагує на харчування та фізичні навантаження. Дотримуючись комплексного підходу NUTRILITE до здоров’я людини, ІЗН опрацював ці наукові знахідки разом із іншими науковцями, дієтологами та фахівцями з фітнесу з метою розробити інноваційну програму зниження ваги, яка допоможе вам досягти стабільного зниження ваги.
 
bodykey від NUTRILITE™ – це науково обгрунтована програма зниження ваги, яка допоможе визначити реакцію вашого оргназіму на харчування та фізичні навантаження з огляду на вашу генетичну схильність. Результати вашого ДНК-тесту разом із докладною інформацією про ваші уподобання у їжі та фізичних вправах використовуватимуться для розробки вашого персоналізованого Плану харчування та фізичних вправ.


Розпочніть з придбання Набору bodykey™

Набір bodykey – перший крок до вашої оптимальної ваги, до нового ВАС. 
Він містить усе необхідне для початку програми. У ціну, крім набору для взяття Генетичного тесту та продуктів, закладено також річний доступ до онлайн-платформи «Мій онлайн-тренер bodykey» та фахова підтримка команди експертів. 
 

image/jpeg;;;5.jpg

Успіх

Шлях кожного до своєї оптимальної ваги є унікальним, і лише ви знаєте, що означає для вас її досягнення. Це можливість знову вдягнути улюблені джинси або почуватися впевнено на співбесіді у пошуках нової роботи. Програма bodykey від NUTRILITE не вимірює успіх лише кількістю втрачених кілограмів, вона ставить за мету краще самопочуття та можливість почуватися комфортно і впевнено у своєму тілі.

Можливо, ви є одним із багатьох людей, для яких досягнення оптимальної ваги не завжди є кінцевою метою, тож ви зможете продовжити цю програму, щоб зберегти свою вагу та повсякчас почуватися добре і подобатися собі.

image/jpeg;;;body_group_v3.jpg

Смачного!

Коли йдеться про втрату ваги, їжа, яку ви споживаєте, відіграє важливу роль для довгострокового успіху. Дослідження показали, що здоровий спосіб життя та належне харчування є двома вагомими чинниками досягнення оптимального здоров’я. Однак збалансувати стан здоров’я, певний раціон і одержання усіх поживних речовин у рамках звичного для вас способу життя часто легше на словах, ніж на ділі. Саме тому програма bodykey від NUTRILITE™ пропонує вам комплексний план харчування, який включає смачні продукти миттєвого приготування, чай, батончики і дієтичні добавки, які дозволять вам дотримуватись обраного раціону за будь-яких обставин, у будь-якому місці, при цьому відповідаючи вашим смакам і уподобанням і результатам Генетичного тесту.

image/jpeg;;;1.jpg

«Мій онлайн-тренер bodykey» – ваша онлайн-підтримка

Функція «Розробити мій план» допоможе нам зрозуміти вас як особистість, і не лише з погляду дієтолога. Можливість взяти до уваги все, що ви любите і що терпіти не можете, допоможе нам розробити насправді персоналізований план – план, розроблений лише для вас!

Скільки ваги ви хочете втратити, залежить лише від вас, але наша справа – допомогти вам досягти цієї мети і утримати результат. Отже, центральним для нашої програми bodykey від NUTRILITE™ є ваш річний необмежений доступ до функції «Мій онлайн-тренер bodykey». Група науковців, фахівців зі здорового харчування та фітнесу наставлятиме і надихатиме вас на цьому шляху. Сповнена цікавих порад, тисяч рецептів, 70 легких для виконання відеовправ і доречних інтерактивних інструментів, функція «Мій онлайн-тренер bodykey» стане вашим незмінним помічником та невичерпним джерелом мотивації.

Приборкайте свій апетит з NUTRILITE™ Дієтичною добавкою з глюкомананом!

NUTRILITE™ Дієтична добавка з глюкомананом може допомогти вам взяти свою вагу під контроль і протистояти спокусі переїдати. Після вживання Дієтична добавка з глюкомананом вбирає воду, а потім перетворюється на гель, який частково заповнює собою шлунок. Завдяки цьому ви почуваєтеся ситими і здатні краще контролювати розмір своїх порцій. Секрет полягає у натуральному складнику глюкоманану – природній харчовій клітковині, одержаній з кореню аморфофалусу коньяку. Дієтична добавка з глюкомананом сумісна з усіма типами раціонів і наполегливо рекомендується кожному, хто бере участь у програмі bodykey від NUTRILITE™.

Залежно від типу рекомендованого вам раціону, поєднуйте її з Блокатором жирів або Карб Блокером.

image/jpeg;;;2.jpg

Відповідь у ваших генах

Зразок вашої ДНК надасть нам надзвичайно важливу інформацію про те, за яких умов ваш організм найкраще реагує на жири і вуглеводи, а також на різні типи фізичної активності. За допомогою ультрасучасної і надзвичайно складної системи ваш унікальний код ДНК дасть нам змогу одержати частину ключової інформації, необхідної для розробки пресоналізованого Плану харчування та фізичних вправ. Взяти зразок ДНК безпечно і легко, до того ж це можна зробити просто у затишку вашої домівки. Будь ласка, дивіться прості покрокові інструкції, надані у посібнику користувача.

Звернення дієтолога


Історії успіху