Звернення дієтолога

У світі існує величезна кількість дієт, ними рясніють глянцеві журнали та Інтернет, їх радять домогосподарки, та зірки шоу бізнесу, вони обіцяють без жодних зусиль втратити десятки кілограмів за неймовірно короткий термін.
А ще змушують відмовитись від багатьох улюблених продуктів. Більшість цих порад дають люди, далекі від медицини і тому такі «дієти» приречені на невдачу. Тому у суспільстві вкоренились помилкові стереотипи, що дієта — це суцільні обмеження, відмова від смачних продуктів та напівголодне існування. Насправді ж правильне зниження зайвої ваги можливе лише за умов збалансованого харчування та регулярної фізичної активності.

Нормальна вага – це високий рівень здоров’я, відмінне самопочуття і позитивне ставлення до життя, це максимально низький ризик розвитку багатьох серйозних захворювань. Тому дуже важливо, щоб нормалізація маси тіла відбувалась правильно: за рахунок зниження вмісту жирової і збереження м’язової тканини.

Беручи до уваги останні дослідження світових наукових центрів, кращі фахівці у галузі генетики, біохімії, дієтології, спортивної медицини та фітнесу розробили своєрідний ключ до зниження ваги - високотехнологічну персоніфіковану програму bodykey від NUTRILITE

Перший крок кожного учасника програми починається із самостійного забору матеріалу для генетичного дослідження, а сам генетичний тест здійснюється у лабораторії в Австрії, оснащеній за останнім словом науки. Тест дає можливість скласти рекомендації з харчування та фізичної активності, які підходять лише конкретному учаснику програми bodykey від NUTRILITE, оскільки враховують реакцію лише його генів на харчування та фізичну активність.

Окрім персонального раціону та фізичної активності, учасник програми отримує смачні та низькокалорійні продукти bodykey , які дають змогу враховувати всі життєві обставини: подорожі, щільний робочий графік та необхідність харчуватися поза домом.

Унікальність програми bodykey від NUTRILITE – це не лише визначення оптимального персонального харчування, рекомендації дієтолога, фітнес-тренера, але й необмежена підтримка та ефективна мотивація: людина ні на мить не почувається самотньою на своєму шляху до здорової ваги.

Програма корисна не лише для людей, які вже мають зайві кілограми, але і для тих, чия вага на сьогодні ще знаходиться у межах норми - для того, щоб знати, який раціон та типи фізичних навантажень є для них оптимальними, для попередження багатьох захворювань, які можуть виникнути у майбутньому.
Рекомендації, отримані учасниками програми допомагатимуть формуванню та закріпленню здорових харчових звичок та регулярних занять фізичними вправами.

Програма bodykey від NUTRILITE™ — інноваційна програма, розрахована на конкретну людину та враховує особливості лише її обміну речовин.

Оптимальна вага – це не лише гарний зовнішній вигляд та висока самооцінка, це прекрасний настрій, та чудове самопочуття, це реалізована віра у власні можливості. І знайте – ви не самотні. команда фахівців разом з Вами пройде цей шлях, допомагатиме порадами, підтримкою та радітиме Вашому успіху.

 

Оксана Скиталінська,
лікар-дієтолог, 
віце-президент Асоціації дієтологів України
Експерт NUTRILITE™