DOUBLE X

NUTRILITE DOUBLE X™ та Дейлі

NUTRILITE Дейлі та NUTRILITE DOUBLE X™ забезпечують надійний фундамент із важливих вітамінів і мінералів, сприяючи більш збалансованому харчуванню. Продукція NUTRILITE має на меті підтримувати захисні сили вашого організму.

  • Належне харчування має значення
  • Які поживні речовини важливі для організму людини?
  • Мультивітаміни для ваших мультипотреб - впродовж усього року

Належне харчування має значення

Усі життєво важливі функції організму залежать від наявності в ньому вітамінів і мінералів, що допомагають підтримувати здоровий та активний спосіб життя. Ці важливі поживні речовини містяться у різноманітних фруктах і овочах. Саме тому належне харчування є найкращим способом забезпечення організму всіма щоденно необхідними вітамінами та мінералами.

Проте напружений ритм сучасного життя часто не залишає нам достатньо часу для справді поживного харчування. Нерідко ми просто пропускаємо прийоми їжі. Свіжа їжа часто поступається місцем більш зручним і швидким у приготуванні напівфабрикатам, а брак часу, як правило, стає причиною неправильного харчування з недостатньою кількістю поживних речовин. Дієтичні добавки є чудовим додатковим джерелом поживних речовин, яких не вистачає в раціоні. Саме вони можуть допомогти забезпечити збалансоване харчування, оптимальне здоров'я та добре самопочуття.

Які поживні речовини важливі для організму людини?

Основа життя: вітаміни

Вітаміни життєво необхідні для всіх базових функцій обміну речовин, таких як засвоєння інших поживних речовин та формування клітин крові, гормонів, генетичного матеріалу і хімічних сполук у нервовій системі. Залежно від хімічних характеристик вітаміни поділяють на водорозчинні та жиророзчинні.До водорозчинних належать вітамін С та група вітамінів В. Вітаміни А, D, Е та К є жиророзчинними.

Агенти впливу: мінерали

Мінерали стимулюють функції росту та відновлення в усіх клітинах організму, а також відіграють важливу роль у функціонуванні його більш складних систем, переважно нервової системи. Кальцій незамінний у відновленні кісток та зубів. Залізо сприяє належному функціонуванню гемоглобіну (протеїну червоних клітин крові), а магній виконує понад 300 важливих біохімічних функцій в організмі!

Природний захист: антиоксиданти

У ході процесів окислення вільні радикали можуть пошкоджувати ДНК клітин організму, спричиняючи захворювання та передчасне старіння. Нейтралізуючи вільні радикали, антиоксиданти допомагають захищати клітини організму від руйнування. Найбільш поширеними антиоксидантами є вітаміни С і Е та інші подібні до вітамінів сполуки, такі як каротиноїди (альфа- та бетакаротин), лікопен і лютеїн, а також мікроелементи (наприклад селен).

Диво природи: фітонутрієнти

Фітонутрієнти завжди були частиною хімічного складу фруктів та овочів. Лише порівняно нещодавно фітонутрієнти були виокремлені, ідентифіковані та піддані ретельному вивченню з точки зору їх користі для здоров'я людини. Результати світових досліджень підтвердили, що раціон, багатий на фітонутрієнти, сприяє підтриманню оптимального здоров'я.

Фітонутрієнти - це хімічні сполуки, наявні природним чином у рослинах. Вважається, що вони посилюють природний захист організму та підвищують ефективність основних вітамінів.

Мультивітаміни для ваших мультипотреб - впродовж усього року

 

П'ять порцій фруктів та овочів щодня. Це правило. Належне споживання вітамінів та мінералів є життєво важливим для підтримки діяльності імунної системи, нормального росту та розвитку, функціонування клітин і органів організму. Однак сьогодні отримання достатньої кількості вітамінів може стати справжньою проблемою, оскільки поживні й корисні страви нерідко поступаються місцем технологічно обробленим продуктам харчування. Алкоголь, кофеїн та нікотин також дають про себе знати, «обкрадаючи» організм і позбавляючи його важливих вітамінів та мінералів.

Хоча дієтичні добавки не можна розглядати як повноцінну заміну здорового та збалансованого раціону, мультивітаміни можуть стати надійним додатковим джерелом вітамінів та мінералів, яких не вистачає у вашій системі харчування та які можуть задовольнити потреби вашого організму у відповідних поживних речовинах.Мультивітаміни є надійною основою для істотно важливих вітамінів і мінералів та допомагають забезпечити організму збалансоване харчування.

Відкрийте найкращого себе!

Торгова марка NUTRILITE™ пропонує дві полівітамінні/мультимінеральні дієтичні добавки, що заповнять прогалини у вашому харчуванні та підтримуватимуть ваш раціон за рахунок натуральних поживних речовин впродовж усього року:

  • NUTRILITE Дейлі задовольняє потребу організму в основних поживних речовинах і надає впевненість у тому, що ви добре дбаєте про своє здоров'я.
  • NUTRILITE DOUBLE X™ Полівітамінна мультимінеральна фітопоживна дієтична добавка відзначається інноваційною багатою на поживні речовини формулою, що забезпечує підтримку вашому організму, особливо під час підвищеного навантаження.