Глюкозамін зберігає суглоби молодими

Згідно статистики ВООЗ на захворювання суглобів страждає кожна третя людина, а у віці понад 60 років приблизно 97% людей стикаються з проблемами з суглобами. Генетичні фактори, малорухливий спосіб життя, порушення обміну речовин, старіння є одними з причин захворювань хребта, зв’язок та суглобів. Запобігти цьому допомагають хондропротектори, тобто «захисники суглобів», до яких належить глюкозамін

  • Чому «виходять з ладу» суглоби?
  • Глюкозамін відновлює роботу суглобів
  • Глюкозамін з екстрактом босвелії від NUTRILITE  - унікальна комбінація цінних речовин
  • Рекомендації по вживанню

Чому «виходять з ладу» суглоби?

Ще 20-30 років тому захворювання хребта та суглобів вважались хворобами старості. Але сьогодні все частіше ця проблема стосується молоді. Важливість суглобів для здоров'я і нормальної життєдіяльності людини складно переоцінити: коли суглоб виходить з ладу, кожен рух супроводжується сильним болем, а життя серйозно обтяжується.

З багатьох причин: вік, порушення обміну речовин, надмірна вага, недостатність фізичних навантажень, або, навпаки, їх надмірність, травми (спортсмени), хронічні інфекції, запальні захворювання, порушення кровообігу, незбалансоване харчування і т.д., у суглобах та хрящах відбуваються дегенеративні зміни, тобто втрачається здатність виробляти необхідну кількість суглобової рідини, однією із основних складових якої є особлива речовина глюкозамін. Як наслідок, поверхня суглобів та хрящів втрачає свою гладкість, страждають коліна, кульшові суглоби, кисті рук, міжхребцеві диски, з’являється біль, припухлість, обмеження рухів у суглобах, що призводить до подальшої їх деформації.

 

Оксана Скиталінська,
лікар-дієтолог, 
віце-президент Асоціації дієтологів України
Експерт NUTRILITE™

Глюкозамін відновлює роботу суглобів

Дослідження показали, що глюкозамін має дію, подібну до нестероїдних протизапальних препаратів, які традиційно використовуються для зменшення болю та припухлості суглобів, хрящів, таких, як аспірин і йому подібні. Глюкозамін сповільнює активність ферментів, що руйнують хрящ, але, на відміну від нестероїдних протизапальних препаратів, є повністю безпечним для організму людини. Крім того, глюкозамін стимулює утворення особливої речовини – гіалуронової кислоти, яка допомагає утримувати воду у суглобовій рідині, змащує суглоби, живить хрящі, додає їм гнучкості, пружності, стійкості до навантажень, сприяє зменшенню болю в суглобах, покращенню їхньої рухливості. Такої властивості протизапальні нестероїдні препарати не мають.
Глюкозамін, який потрапляє в організм у вигляді дієтичних добавок, допомагає ліквідувати дефіцит внутрішнього глюкозаміну, тим самим суттєво сповільнює процес «стирання» суглобів та хрящів та розвиток артриту та артрозу.
Глюкозамін сприяє відновленню хрящових поверхонь та зменшенню дегенеративних змін у суглобах, тобто сповільнює руйнування суглобів, що часто відбувається у середньому та старшому віці.

Ефект від застосування глюкозаміну проявляється вже за тиждень – два після початку прийому, але, враховуючи натуральність препарату, покращення обміну речовин у суглобах та хрящах відбувається поступово, досягаючи максимального ефекту через 6-8 тижнів і утримується тривалий час після припинення прийому дієтичної добавки.

Глюкозамін з екстрактом босвелії від NUTRILITE  - унікальна комбінація цінних речовин

У складі дієтичної харчової добавки Глюкозамін з екстрактом босвелії від NUTRILITE, глюкозамін, доповнений екстрактом смоли рослини босвелії, або ладану (ладанного дерева). Смола босвелії має виражену протизапальну дію, що подібна до дії нестероїдних протизапальних препаратів: вона блокує синтез гормонів, що викликають запалення. Але, на відміну від нестероїдних протизапальних препаратів, босвелія зовсім не має побічних ефектів, властивих цим препаратам, зокрема, не подразнює слизову оболонку шлунку та кишечнику, не спричиняє алергічних реакцій і тд. Крім того, босвелія покращує доставку поживних речовин та кисню до суглобів та хрящів, зміцнює стінки судин та капілярів, які живлять хрящі та суглоби, таким чином прискорюючи їхнє відновлення.

Окрім екстракту босвелії у дієтичній добавці Глюкозамін з екстрактом босвелії від NUTRILITE є також екстракти цитрусових та вишні ацероли, що мають сильні антиоксидантні та детоксикуючі властивості. Відомо, що клітини, які покривають суглоби та хрящі зазнають ушкоджень агресивними вільними радикалами. 
Антиоксиданти екстрактів цитрусових та вишні ацероли сприяють додатковому захисту суглобів та хрящів від зношування, стирання, запалення та передчасного старіння, спричинених вільними радикалами.

Однією з найпоширеніших причин деградації суглобів є також і незбалансоване харчування, з дефіцитом вітамінів, антиоксидантів та мінералів. Саме тому для підсилення ефекту дієтична добавка Глюкозамін з екстрактом босвелії від NUTRILITE доповнена вітаміном С. Вітамін С стимулює синтез колагену в організмі, який є основним білком хрящової та суглобової тканин, забезпечує їх амортизацію та пружність. Тобто Глюкозамін з екстрактом босвелії від NUTRILITE – це унікальна комбінація цінних речовин, які максимально ефективно сприяють зменшенню запальних процесів та відновленню суглобів.
 

Рекомендації по вживанню

Глюкозамін з екстрактом босвелії від NUTRILITE рекомендовано вживати як самостійну дієтичну добавку або ефективне доповнення до курсу лікування при захворюваннях суглобів і хребта (остеоартроз, остеохондроз, спондилоартроз та ін), при порушенні роботи клапанів серця, пародонтозі, для профілактики пошкоджень суглобів внаслідок фізичних перевантажень (у тому числі травм); у період відновлення організму після переломів кісток (для прискорення утворення кісткової мозолі), після операцій на опорно-руховому апараті. 

Арістотель, древньогрецький філософ, ще 2400 років тому сказав: «Життя вимагає руху» і був правий. Тому що щоденний рух – це найкраща профілактика будь-яких захворювань, в першу чергу, хребта та суглобів. А щоб наші рухи завжди були легкими, хода граційною, а тіло – гнучким, допоможе дієтична харчова добавка Глюкозамін з екстрактом босвелії від NUTRILITE.