Проблема

Глобальне недоїдання серед дітей є великою проблемою. В результаті чого мільйони дітей щороку вмирають, а ті , хто вижив, зіштовхуються з проблемою порушення фізичного та розумового розвитку на решту свого життя.

Рішення

Опираючись на наукові розробки та багаторічний досвід у сфері здорового харчування, торгова марка NUTRILITE™ розробила дієтичну добавку NUTRILITE Little Bits, збагачену поживними речовинами рослинного походження, для дітей, які страждають від недоїдання та неповноцінного харчування.

Результати

Кампанія Nutrilite™ Power of 5 створена, щоб підвищити обізнаність про проблему глобального недоїдання серед дітей, звернути увагу на вирішальне значення повноцінного раціону дитини протягом перших п'яти років її життя та запропонувати рішення, де кожен може допомогти.

image/jpeg;;;foto1.jpg

Сила п'яти народжень

Наша ціль полягає у підвищенні харчової цінності щоденного раціону дітей віком від 6 місяців до 5 років, які страждають від недоїдання. Запрошуємо вас взяти участь та стати частиною великої глобальної команди.

image/jpeg;;;foto2.jpg

NUTRILITE - Сила п'яти партнерств

Кампанія NUTRILITE Power of 5 створює найважливіші взаємозв'язки, які допомагають забезпечити правильне харчування, підтримати фізичне та емоційне здоров'я дітей. По-перше, це найважливіший зв'язок між матір'ю і дитиною. По-друге, неурядові організації відіграють найважливішу роль у підтримці їх обох. По-третє і по-четверте, компанія Amway та NUTRILITE підтримують партнерські відносини з цими організаціями, і серед них – організація «CARE», яка, в свою чергу, займається вирішенням різних проблем, пов'язаних із харчуванням та освітою дітей у різних країнах світу. По-п'яте, і це найважливіше партнерство, що створюється між вами та дітьми, яких ви підтримуєте, щоб вони отримали продукт NUTRILITE Little Bits.

image/jpeg;;;foto3.jpg

Ваш дар п'яти

Організація «CARE» є глобальним партнером проекту. Ваш внесок у фонд «CARE» допоможе дітям отримати дієтичну добавку NUTRILITE Little Bits. Вартість забезпечення нею однієї дитини протягом одного місяця становить 10 доларів, а протягом одного року – 120 доларів.

image/jpeg;;;Guinness_World_Record_collage.jpg

Ваше досягнення

У 2014 році люди в усьому світі збирали відбитки долонь, щоб підвищити обізнаність про глобальну проблему недоїдання серед дітей. Компанія Amway пожертвувала 1 дол. за кожен відбиток долоні в організацію «CARE» та створила колаж із більш ніж 75 000 відбитків, що увійшов до Книги рекордів Гіннеса як найбільший колаж із відбитків долонь (загалом було зібрано 260 872 відбитки).

Дізнайтесь більше про проблему глобального недоїдання у всіх його формах, відвідавши сайт з інтерактивною картою з проблем недоїдання http://mamap.io/map.

Це онлайн-інструмент, створений компанією Amway та Глобальним альянсом з покращення харчування (GAIN), що містить дані з більш ніж 30 країн із низьким, середнім та високим рівнями доходу й забезпечує легкий доступ до статистичних даних щодо обраної країни та характерною для неї проблемою харчування.