• Знайомство
  • ФК "Мілан"

Знайомство

КОМАНДА NUTRILITE™: Розкрий свій потенціал

Для людей будь-якого віку та фізичних можливостей, які прагнуть любити життя, а не просто жити.

Спорт не визнає різниці у віці, статі, етнічному походженні та соціальному статусі. Він утворює емоційний зв’язок між атлетами, спортивними командами та різними видами фізичної активності.

КОМАНДА NUTRILITE складається з активних, здорових, палких, упевнених, цілеспрямованих, сміливих
аматорів і професіоналів, шукачів розваг, видатних і пересічних, відданих і натхненних людей, яких об’єднує одна-єдина мета – прагнення до оптимального здоров’я.

КОМАНДА NUTRILITE пишається тим, що серед її відданих учасників чимало всесвітньо відомих атлетів. Хоча ці атлети всіляко підтримують позитивний імідж бренда NUTRILITE, те, що по-справжньому згуртовує їх, виходить далеко за межі світових атлетичних досягнень – це спільне бажання жити повноцінним життям і нестримна любов до життя. Це бажання полягає не в тому, щоб стати найкращим у світі, а в тому, щоб повною мірою розкрити власні можливості й реалізувати себе.

ФК "Мілан"

Наше прагнення бути найкращими у своїй галузі та забезпечувати своїм споживачам виняткову продукцію є тим, що ми поважаємо і в інших. Саме тому ми надзвичайно пишаємось, що стали спонсором найуспішнішого європейського футбольного клубу в історії футболу – ФК «Мілан». Але ми не лише є офіційним спонсором «червоно-чорних», ми також шукаємо шляхів покращити здоров’я і самопочуття команди. Це захопливий проект, який передбачає тісну співпрацю з визнаною лабораторією MilanLab з метою визначити, яка комбінація дієтичних добавок NUTRILITE є оптимальною для кожного гравця ФК «Мілан». Мабуть, тому й не дивно, що в 2011 році ФК «Мілан» став чемпіоном Італії, завоювавши титул в 19-й раз у своїй історії.

Історія ФК «Мілан»

1899 – засновано клуб під назвою «Міланський крикетний та футбольний клуб».

1900 – «Міланський крикетний та футбольний клуб» провів свій перший офіційний матч.

1920-і – в результаті періоду злетів та падінь клуб змінив назву з ФК «Мілан» на «Спортивна асоціація Мілану».

1940-і – команда бере назву AC Milan (ФК «Мілан»)

1950-і – знову на шляху перемог завдяки підписанню угод із новими гравцями Лідхольмом (Liedholm), Греном (Gren) та Нордалем (Nordahl).

1955-1956  – «Мілан» удруге виграв Латинський кубок, перемігши у фіналі «Атлетік Більбао» з рахунком 2:1.

1956-1957  – «Мілан» здобув титул чемпіона на чолі з новим тренером Джузеппе Віані.

1963 – успіх на міжнародній арені прийшов із перемогою в Кубку Чемпіонів, фінал якого відбувся в Лондоні в травні 1963 року.

1967-1968  – після низки невдалих сезонів, коли команда грала значно гірше своїх можливостей, «Мілан» повернувся на вершину турнірної таблиці, вигравши свій дев’ятий чемпіонський титул. Престиж клубу зміцнів після перемоги у Кубку володарів кубків уперше в його історії.

1978-1989  – цей період ознаменувався появою в клубі Арріго Саккі та голландських зірок футболу Марка Ван Бастена та Рууда Гуліта, які стали лідерами команди. Розпочалася нова футбольна ера не лише в Італії, а й у всьому світі.

1986-1996  – найбільш вдалий період не лише за кількістю здобутих трофеїв, а й за вражаючим стилем гри.

2007-2008  – «Мілан» став чемпіоном світу серед футбольних клубів, здобувши найпрестижніший міжнародний трофей. Ця перемога засвідчила, що «Мілан» став найуспішнішим клубом світу* з найбільшою кількістю здобутих міжнародних трофеїв!

* Цитата з офіційного сайту ФК «Мілан»: http://www.acmilan.com