Горячие новости

Календар активностей Amway у серпні

29 липня 2022

Представляємо вам свіжий графік навчання від Amway Academy! У цьому місяці на вас чекають нові вебінари про актуальну та важливу продукцію для здоров’я і краси, а також спеціальні вебінари для НПА про рекомендацію базових наборів Nutrilite™.

Долучайтеся до наших вебінарів і синхронізуйте цей розклад з власним Google-календарем – це допоможе не пропустити жодної події. Щоб завантажити заходи серпня, перейдіть за посиланням (для смартфонів).

Дата Час Активність Запрошуються Посилання на zoom
02.08.22 20:00

Збагатіть свій водний баланс разом з eSpring™

Як підтримати водний баланс? Чому варто обрати eSpring™?

Продукт: Система очищення води eSpring™

НПА/ПУ та Клієнти

Приєднатись

Ідентифікатор конференції: 953 6077 5750

Код доступу: 810214
04.08.22 20:00

Все про користь Nutrilite™ Порошкової клітковини

Як підтримати свій організм і компенсувати дефіцит інуліну і харчових волокон?

Продукт: Nutrilite™ Порошкова клітковина

НПА/ПУ та Клієнти

Приєднатись

Ідентифікатор конференції: 953 6077 5750

Код доступу: 810214
09.08.22 20:00

Чи все ви знаєте про очищення шкіри?

Все про етапи та правила очищення шкіри з продуктами Artistry™

Продукти: Засоби для вмивання та зняття макіяжу Artistry Skin Nutrition™, Artistry Signature Select™ Очищувальна та Відлущувальна маски для шкіри обличчя

НПА/ПУ та Клієнти

Приєднатись

Ідентифікатор конференції: 953 6077 5750

Код доступу: 810214
11.08.22 20:00

Чому зволоження - базова потреба шкіри?

Дізнайтеся все про зволоження для всіх типів шкіри з Artistry™

Продукти: Засоби з лінійки Artistry Skin Nutrition™, Artistry Signature Select™ Зволожувальна маска для шкіри обличчя, сироватки Artistry™

НПА/ПУ та Клієнти

Приєднатись

Ідентифікатор конференції: 953 6077 5750

Код доступу: 810214
16.08.22 15:00

Як рекомендувати Nutrilite™ Набір Body Detox та заохочувати людей до проходження марафону сьогодні?

НПА

Приєднатись

Ідентифікатор конференції: 818 7625 8836
Код доступу: 525056

18.08.22 15:00

Як рекомендувати Nutrilite™ Набір Базове Тріо сьогодні?

НПА

Приєднатись

Ідентифікатор конференції: 818 7625 8836
Код доступу: 525056

23.08.22 20:00

Підзарядка потрібна не тільки вашому смартфону!

Як підтримати рівень енергії з XS™ Родіола плюс та Nutrilite™ Коензим Q10?

Продукти: XS™ Родіола плюс та Nutrilite™ Коензим Q10

НПА/ПУ та Клієнти

Приєднатись

Ідентифікатор конференції: 953 6077 5750
Код доступу: 810214

25.08.22 20:00

Готуємося до школи разом з Nutrilite™

Які продукти краще обрати для дітей різного віку?

Продукти: Nutrilite™ Мультивітамін, жувальні таблетки, Nutrilite™ Кальцій Магній, жувальні таблетки, Nutrilite™ Омега-3 для дітей, Nutrilite™ Вітамін С, жувальні таблетки

НПА/ПУ та Клієнти

Приєднатись

Ідентифікатор конференції: 953 6077 5750
Код доступу: 810214

Розклад заходів може змінюватися або доповнюватися, рекомендуємо слідкувати за інформацією на сайті Amway.ua та у нашому Telegram-каналі.