Низькі ризики - Невеликі капіталовкладення

image/png;;;amway3.png

Низькі витрати на старті. 100% гарантія задоволення якістю на більшість наших продуктів. Окрім цього, ви одержите підтримку у розвитку свого бізнесу від: Вашого спонсора та інших Незалежних підприємців Amway.Відділу роботи з клієнтами Amway, який дасть відповідь на будь-які ваші запитання.

image/png;;;319737.png

Низькі ризики – Гарантія Amway

Наведені у каталозі продукції високоякісні товари, що розповсюджує компанія Amway, підлягають викладеній нижче Гарантії задоволення якістю продукції Amway (далі – Гарантія Amway). Якщо ви не задоволені нашою продукцією, будь ласка, поверніть товар або його невикористану кількість відповідно до наведених нижче Правил повернення продукції. Гарантія Amway не поширюється на вироби, (i) які було використано не за призначенням, зокрема не для особистого користування у домашніх умовах; (ii) які було ушкоджено навмисно або внаслідок неправильного використання; (iii) які розповсюджує Amway і на які поширюється спеціальний термін повернення, зокрема на товари із позначкою .

image/png;;;319744.png

Невеликі капіталовкладення – на започаткування вашого бізнесу Amway

Вартість реєстрації в компанії «Емвей Україна» становить 390 грн (у т.ч. ПДВ). Як новозареєстрований Привілейований учасник* Amway ви одержите набір із покроковими інструкціями, каталогом продукції та інструменти, які допоможуть представити продукцію клієнтам та іншим потенційним новачкам, а ще посібник, який допоможе вам зрозуміти бізнес Amway, ознайомитись з усіма перевагами та дізнатись, як заробити перший дохід/знижку.

Реєстрація в компанії передбачає придбання набору «Ваш старт», чкий ви купуєте, розміщуючи своє перше замовлення на продукцію Amway.

 

Знижки на старті!

Розміщуючи своє перше замовлення протягом перших 10 днів з моменту реєстрації, включаючи день реєстрації, новачок має нагоду одержати неймовірні знижки до 1296,00 грн *(у т.ч. ПДВ).

* Знижки на старті діють лише за умови розміщення замовлення від 100 балів (PV).

Розпочніть зараз!

 

Ознайомлення з бізнес-можливістю Amway