image/png;;;amway2.png

«Існує багато причин, чому люди приходять в індустрію прямого продажу. Щойно люди відкривають для себе нашу можливість бізнесу, вони бачать, які горизонти відкриваються перед ними. Це перевертає їхню уяву».

Даг ДеВос, президент Amway та Alticor

 • image/jpeg;;;1.jpgУявляйте – Візьміть майбутнє у свої руки
 • image/jpeg;;;2.jpgВірте – Ваша особиста підтримка
 • image/jpeg;;;3.jpgЗростайте – Тепер ви – підприємець!
 • image/jpeg;;;4.jpgДосліджуйте – Ви можете це зробити!
 • image/jpeg;;;5.jpgПізнавайте – Ви здатні на великі справи
 • image/jpeg;;;6.jpgДосягайте – Великий потенціал
 • image/jpeg;;;7.jpgПочинайте! Ваше майбутнє починається сьогодні!

Уявляйте – Візьміть майбутнє у свої руки

image/jpeg;;;333277.jpg

Тетяна, 1986 р.н., Незалежний підприємець Amway з 2009 року

Уявляйте – Візьміть майбутнє у свої руки

Уявіть майбутнє, яке обираєте ви самі. Уявіть, що ви здатні здійснити свої мрії, байдуже які, завдяки додатковому доходу, який можете заробити в цьому бізнесі. Просто поставте перед собою мету і досягніть її. Усе можливо! Уявіть світ високоякісної продукції, створеної з любов’ю і турботою. Фантастичні марки в категоріях:

 • Домогосподарство
 • Оселя
 • Краса
 • Здоров’я
 • Догляд за тілом

Уявіть просту, зрозумілу модель бізнесу з мінімальним ризиком, здатну перенести вас так далеко, як ви лишень забажаєте.

Уявіть себе Незалежним підприємцем Amway!

Вірте – Ваша особиста підтримка

image/png;;;Keerati.png

Кеєраті, 1985 р.н., Відділ обслуговування клієнтів у ресторані, З Amway від 2011 року

Вірте – Ваша особиста підтримка

Як Незалежний підприємець Amway ви можете скористатися досвідом лідерів бізнесу, які вже досягли того, чого ви лише прагнете досягти. Ви в цьому бізнесі заради себе, але ніколи не самотні. Ваша подорож розпочинається з Незалежного підприємця Amway, який запрошує вас у бізнес і супроводжує на початковому етапі. Це людина, у якої варто шукати поради щодо розвитку бізнесу.

Вам не потрібно бути досвідченим продавцем. Ким би ви не були, якою б не була ваша біографія, ви здатні знайти власний шлях до успіху з Amway. Легко досягти успіху, коли віриш у себе.

Повір в себе як Незалежний підприємець Amway!

Зростайте – Тепер ви – підприємець!

image/jpeg;;;www_4.jpg

Маркус, 1973 р.н., Банківський працівник, З Amway від 1996 року

Зростайте - Тепер ви – підприємець!

«У перший рік мого бізнесу я зосередився на тому, щоб вивчити продукцію та створити базу постійних клієнтів, які б робили повторні замовлення. Щойно я набув впевненості у цьому, я захотів розширити свій бізнес. Від початку у мене було багато ентузіазму. Я слухав навчальні онлайн-курси та розмовляв з іншими Незалежними підприємцями Amway. Поступово я почав усвідомлювати потенціал залучення нових людей до цього бізнесу. Тепер, коли у мене є власна бізнес-група, обсяг продажу став значно більшим, ніж я міг би досягти сам. Тепер у мене не залишилося жодних сумнівів у тому, що я рухаюся вперед».

Розкрийте свій потенціал як Незалежний підприємєць Amway!

Досліджуйте – Ви можете це зробити!

image/jpeg;;;327205.jpg

Анна, 1973 р.н., Керівник хору, З Amway від 2006 року

Досліджуйте - Ви можете це зробити!

«Коли я вперше прийняла рішення започаткувати свій бізнес Amway, я шукала просто додаткового заробітку. Як мама я хотіла мати можливість тішити свою дитину маленькими подарунками, які б робили її щасливою. Що мене привабило в Amway – так це свобода й можливість самій визначати своє майбутнє. Я побачила, як людина, що запросила мене в цей бізнес, не лише заробляє додаткові гроші, а й насправді насолоджується тим, що робить. І я подумала: «Я теж так зможу! І справді – можу!» Сьогодні мій графік роботи цілковито відповідає моєму способу життя та моїм цілям, і я пишаюся тим, що роблю».

Відкрийте для себе світ як Незалежний підприємець Amway!

Пізнавайте – Ви здатні на великі справи

image/jpeg;;;www_5.jpg

Мартін, 1974 р.н., Підприємець, З Amway від 1994 року

Пізнавайте - Ви здатні на великі справи

«Коли я вперше прийшов у цей бізнес, у мне майже не було досвіду щось продавати. Але я знав, що хочу бути сам собі начальником, і коли прочитав, як саме діє бізнес- план Amway, то заповзявся дістатись самої вершини. Для цього довелося наполегливо працювати та докладати зусиль, але тепер я насолоджуюсь винагородами і живу своєю мрією – працюю на себе. Я одержую гарний дохід та здобуваю можливість участі у щорічних бізнес- семінарах в екзотичних країнах світу!»

Спробуйте як це – бути Незалежним підприємцем Amway

Досягайте – Великий потенціал

image/jpeg;;;327219.jpg

Катаржина, 1978 р.н., Ветеринар, Томаш, 1977 р.н., Фахівець по роботі з клієнтами,
Обоє з Amway від 2004 року

Досягайте – Великий потенціал

Приємно відчувати, що не сидиш на місці. Якщо ви вже деякий час думаєте про те, що вам потрібно щось змінити у своєму житті (здобути більше фінансової незалежності, свободи, краще збалансувати роботу і особисте життя), тоді, напевне, ви готові до бізнесу Amway. Amway пропонує можливість заснувати власний бізнес із мінімальними ризиками. Вам не потрібно інвестувати у продукцію, закуповуючи певний її запас наперед, або орендувати приміщення, як це доводиться робити традиційним підприємцям, а кожен товар має 100% гарантію задоволення якістю.

Присвятіть трохи часу тому, аби повчитись, попрактикуватись і створити клієнтську базу, – а потім вирішуйте, як далеко ви готові зайти. Потенціал цього бізнесу безмежний – і Amway завжди буде поруч на кожному етапі цього шляху, від першого вашого клієнта до виплати першої винагороди.

Досягніть ваших цілей як Незалежний підприємець Amway!

Починайте! Ваше майбутнє починається сьогодні!

image/jpeg;;;www_6.jpg

П’єтро, 1959 р.н., Незалежний підприємець Amway, Антонелла, 1960 р.н., Незалежний підприємець Amway, Обоє з Amway від 1987 року

Починайте – Ваше майбутнє починається сьогодні

Цей вебсайт містить усе, що вам потрібно знати про Amway, аби ви могли прийняти зважене рішення щодо свого майбутнього. Ви дізнаєтесь про філософію, продукцію та підтримку, доступні для кожного Незалежного підприємця Amway. Коли будете готові почати, поговоріть з Незалежним підприємцем Amway, який запросив вас у цей бізнес. Він чи вона допоможуть вам зареєструвати ваш бізнес та розмістити перше замовлення. Щойно ви випробуєте ці продукти самі, Незалежний підприємець Amway, який запросив вас до бізнесу, зможе навчити вас, як демонструвати цю продукцію вашим першим потенційним клієнтам.

Вітаємо на початку захопливої подорожі на вашому шляху до успіху. Відтепер все – у ваших руках! Усе, що потрібно – це ентузіазм, енергія і бажання, а про решту подбає Amway.

Розпочніть зараз!