image/png;;;Your_Rewards.png

Мірою зростання вашого бізнесу ви маєте можливість просуватися вгору, здобуваючи все вищі рівні кваліфікації, заробляючи спеціальні винагороди, нагороди та визнання на кожному етапі ведення бізнесу.

  • image/jpeg;;;1.jpgНаполеглива праця має винагороджуватись
  • image/jpeg;;;2.jpgПрагніть більшого
  • image/jpeg;;;3.jpgПодорож завдовжки в життя
  • image/jpeg;;;4.jpgЗрозумійте план Amway з продажу та марктингу

Наполеглива праця має винагороджуватись

image/png;;;believes.png

В Amway ми переконані, що наполеглива праця має винагороджуватись. 

Простіше кажучи, План Amway з продажу і маркетингу винагороджує вас і спонсорованих вами Незалежних підприємців Amway за продаж продукції та розбудову бізнесу. Винагороди можуть бути у вигляді доходу, заохочувальних подорожей, визнань і не тільки, зокрема це: 

  • Щомісячні винагороди за досягнення, що становлять від 3% до 21% вашого обсягу продажу і залежать від докладених вами зусиль.
  • Щомісячні винагороди за лідерство, інші грошові винагороди та заохочувальні нагороди, які залежать від обсягу продажу спонсорованої вами бізнес-групи. 
  • Роздрібна націнка на продукцію, продану клієнтам. 

Прагніть більшого

image/png;;;strive2.png

Компанія Amway дбає про вас і заохочує досягати своїх цілей незалежно від того, що успіх означає для вас: додатковий дохід для себе і своєї сім’ї, можливість самореалізації, створення кращих умов життя для близьких людей або щось цілковито інше – ваші цілі залежать лише від вас.

Ми вже допомогли понад 3 млн людей знайти свій шлях до успіху. Їх привабив необмежений потенціал цієї бізнес-можливості, підтримка з боку компанії, за плечима якої понад півстоліття досвіду і пристрасної наполегливої роботи, світова спільнота, готова запропонувати свою підтримку і найкращий можливий компенсаційний план.

Розпочніть зараз!

Подорож завдовжки в життя

image/png;;;lifetime2.png

Знову і знову ми чуємо від людей, що досягли вершин успіху в бізнесі Amway, як вони раді, що колись вирішили скористатись цією можливістю і змінити життя своє і своєї родини.

Бізнес Amway – це можливість досягти балансу у роботі й особистому житті, який задовольнить саме вас, водночас збільшивши свій дохід та розвинувши впевненість у собі. Високоякісна продукція для домогосподарства, краси і здоров’я, яку ви буде представляти, є новаторською, корисною та популярною серед споживачів вже понад 50 років.

І це лише кілька причин, чому вам варто стати Незалежним підприємцем Amway. Саме з цих причин й інші люди можуть захотіти приєднатись до вас, коли ви покажете їм цю продукцію та запросите їх приєднатись до родини Amway. Це не складно. Для цього не потрібні якісь особливі навички або знання. Тут немає якихось прихованих секретів. Amway – це можливість для кожного. Завдяки нашій підтримці та вашому ентузіазму й докладеним зусиллям ви зможете досягти успіху.

Поза будь-яким сумнівом: успіх – це те, що потребує наполегливої праці.

Як далеко ви зайдете, залежить від того, скільки зусиль ви докладете. Але саме в цьому, як свідчать мільйони, і полягає захоплива подорож світом Amway. Сподіваємось, вона принесе вам стільки ж радості й задоволення, скільки приносить нам!

Розпочніть зараз!

Зрозумійте план Amway з продажу та марктингу

image/png;;;Understanding.png

План Amway з продажу і маркетингу і сьогодні відбиває первісні принципи нашого бізнесу, розроблені засновниками Amway Річем ДеВосом і Джеєм Ван Анделом у далекому 1959 році.

В його основі лежать принципи прямого продажу та система компенсацій, яка винагороджує Незалежних підприємців Amway за досягнутий обсяг продажу.

Надзвичайно важливо знати!

Лише ваші досягнення, – а не ваш статус – визначають ваш дохід. Якщо ви присвячуєте продажу продукції Amway більше часу і зусиль, ніж Незалежний підприємець Amway, який запросив вас у цей бізнес, тоді і розмір вашої винагороди буде більшим.

План Amway з продажу і маркетингу пропонує звичайним людям спосіб започаткувати власний бізнес, не маючи особливих навичок, знань або великого стартового капіталу.

Про успішність цього плану свідчить той факт, що на сьогодні, через 50 років після заснування Amway, ця спільнота зросла до 3 млн Незалежних підприємців Amway по всьому світу, і наша компанія наразі сильна, як ніколи.

Розпочніть зараз!