image/png;;;Inspirational.png

Із Amway ви ніколи не залишитеся в бізнесі насамоті. На додаток до підтримки, яку ви одержуватимете від свого інформаційного спонсора, Amway забезпечить вам навчання світового рівня, послуги з маркетингу, високоякісну продукцію і злагоджену систему обслуговування клієнтів.

  • image/jpeg;;;1.jpgВи матимете власний бізнес, але ніколи не залишитися в ньому наодинці
  • image/jpeg;;;2-UA.jpgФокус на продаж
  • image/jpeg;;;3.jpgВи встановлюєте цілі. Ви обираєте ритм
  • image/jpeg;;;4.jpgУсе залежить від тебе!

Ви матимете власний бізнес, але ніколи не залишитися в ньому наодинці

На всі наші товари поширюється 100% Гарантія задоволеності якістю Amway. Якщо ви або ваші клієнти не повністю задоволені будь-яким нашим товаром, просто поверніть його нам, і ми повернемо вам ваші гроші. Без жодних запитань. Коли ви стаєте Незалежним підприємцем Amway (НПА), ви приєднуєтесь до мільйонів інших НПА у більш ніж 100 країнах і регіонах світу. Ви також стаєте членом команди однодумців, які прагнуть підтримати і заохотити вас, дати вам пораду як члену своєї бізнес-групи. Ключовою складовою цієї команди є ваш спонсор, який допоможе вам зробити перші кроки у бізнесі, а також надаватиме вам всіляку підтримку і навчатиме вас на всьому шляху.


 

Фокус на продаж

Турбота про клієнтаЯкщо у вас виникнуть будь-які запитання – з приводу реєстрації, поновлення дії Договору, власне бізнесу або продукції – відповіді на них вам надасть наш Департамент обслуговування НПА дасть відповіді на всі ваші запитання.

МаркетингМи підтримуємо ваші зусилля, спрямовані на успішний продаж, забезпечуючи інформаційні матеріали, вебсайти та брошури, які допомагатимуть вам розвивати свій бізнес.

Управління замовленнямиВи продаєте товари вроздріб, а ми виконуємо решту завдань, зокрема опрацьовуємо замовлення та вирішуємо всі питання, пов’язані з доставкою.

НавчанняБезкоштовні і зручні, в режимі онлайн, відеотренінги та презентації під проводом тренера – ось лише кілька способів, у які ми можемо поділитися з вами знаннями про успішний розвиток свого незалежного бізнесу.

Ви встановлюєте цілі. Ви обираєте ритм

Незалежно від того, що успіх означає для вас: додатковий дохід для себе і своєї сім’ї, можливість самореалізації, створення кращих умов життя для близьких людей або щось цілковито інше – ваші цілі залежать лише від вас.

Це ваш бізнес – усе вирішуєте ви

Ви можете управляти своїм бізнесом, стежити за своїм обсягом продажу та поновлювати дію свого Договору – усе це в особистому персоналізованому центрі управління бізнесом Amway.

Усе залежить від тебе!

Як бачите, величезна підтримка компанії надається кожному Незалежному підприємцю Amway. Завдяки онлайн-курсам та тренінгам демонстрації продуктів, партнерським магазинам та іншим ініціативам ви маєте всі шанси бути успішними. Щобільше, ви можете розраховувати на спеціальну підтримку Незалежного підприємця Amway, який познайомив вас із бізнесом Amway та допомагає розвивати його крок за кроком.

Насолоджуйтеся захопливою подорожжю у світ Amway. Ви керуєте цим бізнесом, а ми завжди будемо поряд, щоб підтримати вас.