image/png;;;Accessible.png

Amway завжди знаходить нові способи підтримки своїх Незалежних підприємців та допомагає їм розбудовувати бізнес у найбільш ефективний спосіб. Інтернет забезпечує ідеальні умови для цього, адже онлайн-ресурси доступні в будь-який час та у будь-якому місці. Як Незалежний підприємець ви матимете унікальний доступ до важливої та корисної інформації на сайті Amway – від опису продуктів до пспеціальних програм і бізнес- тренінгів.

  • image/jpeg;;;1.jpgТехнології Amway
  • image/jpeg;;;3.jpgAmway Academy
  • image/jpeg;;;4.jpgРозпочніть з онлайн-навчання
  • image/jpeg;;;5.jpgДемонстрація продукту
  • Продаж продукції Amway

Технології Amway

image/png;;;Amway App.png

Незалежні підприємці Amway можуть займатися бізнесом навіть в дорозі, використовуючи додатки, розроблені для Android та мобільних пристроїв Apple. З програмою для мобільних пристроїв «Amway Бізнес» перевіряйте обсяг продажу за місяць в режимі реального часу, підраховуйте вашу знижку чи дохід, вивчайте бренди Amway, розміщуйте замовлення, отримуйте доступ до пошукових інструментів саме тоді, коли вам потрібно. Куди б ви не вирушили, розвивайте свій бізнес 24 години на добу 7 днів на тиждень!

Amway Academy

image/png;;;academy.png

Заснована у 2009 році, Amway Academy пропонує навчання 22 мовами для Незалежних підприємців у Європі. Наші найгнучкіші умови відображені в онлайн-програмах, до яких входять курси для самостійного навчання та інтерактивні тренінги під керівництвом тренерів у режимі реального часу.

Аудиторні тренінги проводять для тих Незалежних підприємців , які хочуть активно розвивати бізнес та вже мають глибокі знання про наші продукти та бренди.  Amway Academy співпрацює з кількома рейтинговими університетами, агентствами, а також з Лідерами бізнесу Amway. Amway Academy є членом Європейського форуму корпоративного навчання (ECLF) з 2009 року.

Розпочніть з онлайн-навчання

image/png;;;start.png

Розпочніть навчання Amway з онлайн-курсів. На сайті www.amway.ua ви знайдете курси, ігри, електронні версії брошур, каталогів (доступні тільки для Незалежних підприємців Amway).

Безкоштовні та доступні 24 години на добу 7 днів на тиждень для всіх Незалежних підприємців Amway, навчальні онлайн-курси допоможуть вам удосконалити навички проведення презентацій продуктів, роботи з клієнтами, організації зустрічей тощо. Щойно ви зареєструєте свій бізнес та отримаєте логін, ви зможете обрати свій перший онлайн-курс.

Після проходження короткого онлайн-тесту наприкінці онлайн-курсу вам буде запропонована можливість роздрукувати сертифікат про його завершення.

Демонстрація продукту

image/png;;;333081.png

Під час презентації продуктів для клієнтів найпереконливіше звучать аргументи, що грунтуються на власному досвіді.

Ми підтримуємо вас за допомогою нашого медіа-серверу, де ви знайдете багато демонстраційних відеоматеріалів, які легко використати в своїй роботі. Завітайте на сайт www.amwaymedia.eu сьогодні!

Продаж продукції Amway

Ви можете замовити спеціальні набори для демонстрацій, пробники на певний асортимент продукції, фірмові товари та багато іншого. Amway пропонує вам все необхідне для підтримання високого рівня обслуговування!

Розпочни зараз!