image/png;;;327849.png

Винагорода

Кожного місяця ми вітаємо онлайн Незалежних Підприємців Amway, шо досягли одного з рівнів кваліфікації.
Працюйте наполегливо, щоб досягнути своєї мети і ваше ім'я також з'явиться на нашому сайті!

  • image/jpeg;;;1.jpgСердюк Любов та Сердюк Сергій
  • image/jpeg;;;2.jpgСолодовнікова Ірина та Солодовніков Генадій
  • image/jpeg;;;3.jpgЧолій Людмила та Александрович Анатолій
  • image/jpeg;;;4.jpgБогданова Тетяна

Сердюк Любов та Сердюк Сергій

image/jpeg;;;serduk2.jpg

Золотий НПА

Ми за фахом бiблiотекар i налагоджувальник холодильно-компресорних установок але, як багато людей, не працюемо за спеціальністю - стали підприємцями та багато років працювали на ринку, не маючи ані вільного часу, анi грошей, якi могли б вирішити нашi проблеми. Ми не бачили ,як ростуть нашi діти, а їх двое - син та дочка. Їх вихованню ми присвячували 2 години на добу. Ніколи не вiдпочивали разом влітку. А ще ми забули, що таке мрiї. Ми завжди шукали можливість жити краще. Доля дала нагоду дізнатися про бізнес Amway, про його екологічну та економічну продукцію, та про те, що таке високий рівень життя. І нарешті ми всією родиною почали мрiяти.

Солодовнікова Ірина та Солодовніков Генадій

image/jpeg;;;solodovnikova2.jpg

Перлинний НПА

Наша родина є яскравим прикладом того, що бізнес Amway – сімейний. Цю можливість ми прийняли як один із шансів вдосконалити себе та покращити своє життя. Наші діти приєднались до бізнесу майже з першого дня, чого, на жаль, не можна сказати про друзів. Недарма існує прислів’я: «Люди кажуть, що ти змінився, коли ти просто припинив робити те, що хочеться їм». На шляху до успіху багато довелося пережити: відмови, непорозуміння, насмішки. Але ми навчилися сприймати це не як перешкоди, а як виклики. Не бійтеся мріяти, слухайте себе та досягайте успіху!

Чолій Людмила та Александрович Анатолій

image/jpeg;;;cholyj2.jpg

Срібний НПА

Підписуючи договір з компанією Амвей, мотивацією для мене було відкриття нових можливостей в житті. Досягнувши певного рівня, я точно знаю, що успіх залежить від величезного бажання кожної людини змінити своє життя на краще. Моє життя змінилось, я впевнена в своєму майбутньому, повна рішучості ставити перед собою нові цілі й досягати їх. Тепер ніхто не похитне моєї віри в бізнес Amway. З компанією можна досягти значно більшого, якщо його будувати чесно, відкрито, з любов’ю та вірою в людей. Основною метою для мене є створення великої команди однодумців та допомога своїй бізнес-групі в розвитку їхнього бізнесу та досягненні успіхів.

Богданова Тетяна

image/jpeg;;;bogdanova2.jpg

Срібний НПА

Якщо історія світу – це історія окремих особистостей, то історія бізнесу Amway – це історія окремих родин. До цієї історії я потрапила ще до того, як уклала договір з компанією. Така можливість стала для мене подарунком від батьків, які вже співпрацювали з Amway. Якось вони зауважили, що для того, щоб стати успішним, кожен день необхідно робити хоча б одну річ, яка тебе лякає. Мене багато що лякало, але бажання стати успішною було сильнішим. Будьте сміливими у своїх бажаннях, відповідальними серед друзів та активними в бізнесі і результат не змусить на себе чекати!