image/png;;;cart.png

Переваги для Новачка
* Якщо Новачок розміщує своє перше замовлення не менш ніж на 50 PV, він отримає купон зі знижкою на суму 100,00 грн (без ПДВ). За кожні 50 балів – 1 купон зі знижкою. Отримані купони можуть бути використані в наступному місяці до 28 числа. Зверніть увагу, що розмір загальної знижки в одному замовленні не може перевищувати 50% від вартості замовлення.
* Новачки, які зроблять перше замовлення протягом 10 днів після реєстрації (включаючи день реєстрації) на 50 або більше PV, отримають набір «Ваш старт» у подарунок.
* Замовлення Новачка від 100 баллів, до складу якого входить набір «Ваш старт», доставляється безкоштовно.

image/jpeg;;;satisfaction-952.png.jpg

Гарантія задоволення якістю
* У разі повернення продукції з причини незадоволення її якістю ТОВ «Емвей Україна» гарантує стовідсоткове повернення коштів. Гарантія Amway не поширюється на такі товари належної якості, як натільна білизна, корсетні вироби, розчіски, гребінці та щітки масажні, рукавички, панчішно-шкарпеткові вироби, товари в аерозольній упаковці, інструменти для манікюру та педикюру (ножиці, пилочки тощо), ювелірні вироби з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння не підлягають обміну (поверненню).

image/png;;;brands-952.png

Марки Amway
* Джерело: Euromonitor International Limited; Вітаміни і дієтичні добавки, обсяг світових роздрібних продажів за 2012 рік.
* Джерело: Euromonitor International Limited, Товари для краси та особистого догляду, 2011 рік, категорія засобів догляду за шкірою та декоративної косметики преміум-класу, обсяг світових роздрібних продажів за 2010 рік.

image/png;;;products-95.png

Продаж продукції
* Лише Незалежні підприємці Amway, які належним чином зареєстрували свою підприємницьку діяльність у місцевих державних та податкових органах, мають право одержувати винагороди та будь-який дохід від продажу продукції.