Чоловіча парфумерія

Ексклюзивні чоловічі колекції з яскравим характером — освіжні та підбадьорливі або пряні та зігрівальні. У створенні наших композицій беруть участь відомі парфумерні будинки у Франції. Саме тому ми впевнені, що кожен представлений на сайті продукт є оригінальним і неповторним — з яскравим характером і гармонійним глибоким звучанням.

Завершальний штрих вашого образу

У нашому каталозі представлені композиції для чоловіків будь-якого віку і для будь-якого випадку:

  • підбадьорливі цитрусові з яскравою ноткою квітучої герані в серце — для активних і спортивних;
  • освіжні морські з розкішним букетом лаванди і пачулі як серединних нот і глибоким кедровим шлейфом — для цілеспрямованих та енергійних;
  • елегантні фужерні композиції з фруктовими нотами в супроводі мускусно-деревного акорду — для шанувальників вишуканих речей.

Ми стежимо за новинками у світі парфумерії та щороку оновлюємо наші колекції. У нас ви можете вибрати:

  • духи — найстійкіший парфум з максимальною концентрацією ефірних олій;
  • туалетну воду — у цих складах ароматичні екстракти містяться в меншій кількості, але тримаються вони також дуже довго і звучать яскраво та мелодійно.

Щоб аромат протримався якомога довше, наносіть продукт на трохи вологу шкіру. Не оновлюйте його занадто часто протягом дня, навіть якщо вам здається, що аромат не чутно. Достатньо нанести продукт 1–2 рази.

Виберіть відповідну композицію з нашого каталогу товарів* — і ми доставимо ваше замовлення по Україні в найкоротші терміни. Зареєструйтеся на сайті прямо зараз і отримайте знижку на першу покупку!

*Наявність товарів може змінитися. Представлені зображення товарів можуть відрізнятися від їх фактичного зовнішнього вигляду. З детальною інформацією про товари можна ознайомитися за телефоном +38 (044) 495 13 00 або на сайті Amway.ua.