ARTISTRY Декоративна косметика

ARTISTRY Декоративна косметика

Розкішні формули на основі натуральних рослинних екстрактів, підкріплені нашими знаннями у галузі догляду за шкірою, роблять Декоративну косметику ARTISTRY останнім штрихом вашого досконалого образу. Використовуючи провідні знання науковців ARTISTRY про типи шкіри жінок у різних куточках планети, а також фаховий галузевий аналіз та останні прогнози експертів щодо тенденцій у світі моди, Декоративна косметика ARTISTRY додає ідеальний останній штрих, увиразнюючи вашу унікальну красу.

  • Кольори, що підкреслюють і вирізняють вашу красу
  • Наука розкішного кольору
  • SIGNATURE EYES™ Туш для збільшення об’єму вій
  • SIGNATURE EYES™ Автоматична рідка підводка для очей

Кольори, що підкреслюють і вирізняють вашу красу

 

Істина в красі: декоративна косметика ARTISTRY представляє собою елітний сегмент сучасних засобів макіяжу, що відзначається розмаїттям запатентованих технологій та розкішних формул, які захищають, підтримують та посилюють вашу природну красу. Декоративна косметика ARTISTRY призначена для жінки, котра прагне створити власний індивідуальний стиль. Незалежно від того, який саме макіяж вам потрібен, вечірній, денний діловий або класичний, Декоративна косметика ARTISTRY запропонує сучані рішення, що забезпечать вам бездоганний вигляд - від щоденно невимушеного до яскраво звабливого. Бліді або насичені, нейтральні або яскраві, порошкоподібні засоби декоративної косметики мають шовковисто-оксамитну структуру, кремоподібні помади для губ зачаровують своїм промовистим кольором і зручністю у використанні. Декоративна косметика ARTISTRY, в основі якої лежать вичерпні знання та глибоке розуміння різних типів і відтінків шкіри, дарує вам унікальну можливість втілювати в життя власне уявлення про свою красу, незалежно від того, хто ви і де проживаєте. Вона складається з найкращих інгредієнтів, поєднаних у сучасних формулах, і пропонує різноманітні варіанти комбінування кольорів та відтінків.

Результатом злиття природи і науки в Декоративній косметиці ARTISTRY стали основи під макіяж, що містять корисні для шкіри рослинні екстракти. Щопівроку торгова марка ARTISTRY пропонує лімітовані сезонні колекції, що представляють собою поєднання ексклюзивних засобів декоративної косметики найсучасніших відтінків, до складу яких входять інноваційні компоненти, в упаковках унікального дизайну, що відповідають найновішим тенденціям сезону. За кожною ексклюзивною декоративною колекцією стоїть відомий майстер візажу світового рівня, який докладає зусиль, аби втілити в ній останні тенденції моди та нові елегантні палітри кольорів.

Свіжий погляд на особисте життя.

Наука розкішного кольору

Як і лінія засобів для догляду за шкірою ARTISTRY, Декоративна косметика ARTISTRY розробляється і досліджується зусиллями вчених з усього світу. В основі Комплексу гідроліпідної матриці і Технології ідеального кольору лежать ті самі ключові комплекси, що й у наших високоякісних засобах для догляду за шкірою. Вони покликані забезпечити якомога кращі результати. Один із таких комплексів - Завершальний - представляє собою інноваційне поєднання тонко подрібнених порошків та передової технології догляду за поверхнею шкіри, що клінічно підтвердила свою здатність забезпечувати тривалий та ефективний результат. Тож скористайтеся всіма перевагами єдності природи та результатів досліджень світового рівня, щоб виразити свое внутрішнє «я» по-новому, максимально підкресливши свою індивідуальну красу.

SIGNATURE EYES™ Туш для збільшення об’єму вій

І ваш погляд вражає!

Нова ARTISTRY SIGNATURE EYES™ Туш для збільшення об’єму вій

ПЕРША В ІСТОРІЇ ARTISTRY™ туш для тотального об’єму

Нехай ваші розкішні густі вії нікого не залишать байдужим!

Додає віям на 600% більше об’єму, роблячи їх неймовірно густими, – розкішне обрамлення для красномовного погляду.

Формула туші: революційна формула FullFX з насиченими кольоровими пігментами та спеціальними полімерами, які візуально потовщують вії, вкриває кожну вію, миттєво увиразнюючи й збільшуючи їх в об’ємі заради пронизливого магнетичного погляду

Аплікатор туші: ексклюзивний аплікатор MagnaBoost дозволяє нанести на кожну вію оптимальну кількість туші від кореня до кінчика, неймовірно збільшуючи їх.

Порада
Щоб додати своєму образу ефектності, окресліть очі ARTISTRY SIGNATURE EYES™ Автоматичною рідкою підводкою для очей чорного або коричневого відтінку.

Пропонується у чорному кольорі.

SIGNATURE EYES™ Автоматична рідка підводка для очей

Досконалість і точність

Увиразніть очі досконалими чіткими лініями.

Нова ARTISTRY SIGNATURE EYES™ Автоматична рідка підводка для очей

Матова формула забезпечує насичений густий колір, який гладенько лягає на шкіру, миттєво підкреслюючи й увиразнюючи очі, створюючи образи від витончених до зухвалих, від денних природних до приголомшливих вечірніх, але завжди нескінченно прекрасних.

Автоматичний корпус із загостреним фетровим кінчиком-аплікатором сприяє точному нанесенню підводки, незмінно окреслюючи очі досконало чіткими лініями

Насичений густий колір утворює лінії від витончених до зухвалих, від природних до драматичних. Миттєво увиразнює очі, дозволяє з легкістю досягти найрізноманітніших ефектів.

Водостійка формула не розмащується і тримається на шкірі протягом усього дня.

Пропонується у двох відтінках: чорному та коричневому.